مشاهده خبر
04

 


بعد ار معرفی سیستم عامل جدید ، شاهد تغییرات زیادی بودیم که نظر اکثریت کاربران را به خود جلب کرده است . یکی از مهمترین تغییرات ، انتقال اطلاعات از دیوایس اندروید به آیفون توسط اپلیکیشن Move to iOS میباشد . هر کاربری که قصد مهاجرت از اندروید به آی او اس را داشته باشد میتواند در مدت زمان کوتاهی اطلاعات خود را انتقال دهد . در این پست چگونگی استفاده از این اپلیکیشن را به طور کامل توضیح دادیم .

 

 

هرآنچه فکر میکنید برای آیفون به آسانی طراحی شده است .شما میتوانید  به کمک چند مرحله ساده محتویات دیوایس اندروید خود را از جمله Contacts , Message history,Video  , Camera Photos  ,Mail accounts  را از طریق اپلیکیشن Move to iOS  به آیفون   انتقال دهید .

 

 اما برای این انتقال باید به نکاتی توجه کنید ، از جمله:

 

 1) ورژن اندروید شما باید کیت کت 4 و بالاتر باشد .

 

2)اتصال وای فای بر روی هردو دیوایس روشن باشد .

 

3)هر دو دیوایس باید به شارژ متصل باشد .

 

 4)اگر میخواهید اطلاعات book mark   مرورگر کروم خود را هم انتقال دهید باید به آخرین ورژن آپدیت کنید .

 

 5)اگر دیوایس خود را قبلا راه اندازی کرده اید ، باید اطلاعات دیوایس خود را پاک کنید و مجدد راه اندازی کنید .

 

 6) هم چنین به این نکته توجه داشته باشید که این قابلیت تنها برای آی او اس 9 میباشد .
برای انتقال اطلاعات از طریق اپلیکیشن مراحل زیر را انجام دهید :

 

 

 

1)     ابتدا اپلیکیشن Move to iOS   را دانلود کنید . این اپلیکیشن با تمامی تبلت ها و دیوایس های اندرویدی که دارای ورژن 4 به بالاتر میباشد ، ساز گار است.

 

2)     هنگام راه اندازی آیفون ، زمانی که به مرحله Apps & Data  رسیدید گزینه Move to iOS  را انتخاب کنید .

 

 3)     سپس اپلیکیشن را برروی اندروید باز کنید . در این مرحله آیفون یک شبکه وای فای ایجاد میکند که بتواند به دیوایس اندرویدی متصل شود . بعد از اتصال بروی آیفون خود گزینه Continue  را بزنید تا کدی 10 رقمی برای شما نمایش داده شود . بعد از وارد کردن کد بر روی اندروید،اطلاعاتی که قراراست به آیفون خود منتقل کنید را انتخاب کنید  در این لحظه  انتقال اطلاعات آغاز میشود .مدت زمان انتقال بستگی  به حجم اطلاعاتی دارد که قصد انتقال دارید .)     بعد از انتقال اطلاعات گزینه Done  را انتخاب کنید و سپس بروی آیفون خود گزینه  Continue Setting Up را انتخاب کنید و مطمئن باشید که تمامی اطلاعات منتقل شده است


 


 


 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |